Ogłoszenia Duszpasterskie:Ogłoszenia Duszpasterskie:

Ogłoszenia Duszpasterskie

 II Niedziela zwykła  20. 01. 2019 r.

  1.  W naszej wspólnocie klasztornej i parafialnej witamy o. Grzegorza Kaznowskiego, który decyzja o. Prowincjała, został skierowany do posługi kapłańskiej  w naszej horynieckiej parafii. Ojcu  Grzegorzowi życzymy, wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej.
  2. Trwa  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan – zakończenie Tygodnia, w dniu Święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła -  25 stycznia.
  3. W  poniedziałek i wtorek  w modlitwach pamiętajmy  o naszych Babciach i Dziadkach z racji Ich święta.
  4. W piątek, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła w kościele zdrojowym o godz. 9.00 Msza św. i następnie adoracja Najświętszego Sakramentu  zakończona  o godz. 12.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia
  5. W sobotę o godz. 11.15 spotkanie ministrantów z kościoła zdrojowego.
  6. 6.     W następną  niedzielę, 27 stycznia,  po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dla rodziców dzieci z zespołu „Horynieckich Aniołków”, a po Mszy św. o godz. 15.30 w kościele zdrojowym X WIECZÓR KOLED przygotowany przez dzieci i młodzież naszej parafii oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej.
  7. 7.     Zachęcamy  parafian, Waszych znajomych i bliskich, którzy mieszkają poza Horyńcem, a także Kuracjuszy i Gości do odpisu 1% podatku za rok 2018 na  prace przy kaplicy Matki Bożej w Nowinach Horynieckich ( będą to prace przy budowie drogi dojazdowej do kaplicy). Odpis podatku do Nowin Horynieckich,  można uczynić przez Stowarzyszenie Rozwoju Nowin Horynieckich. Przy wyjściu z kościoła można wziąć wizytówki z informacją o numerze   Stowarzyszenia i numerze konta.
  8. 8.     Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

W nowym tygodniu wszystkim Parafianom, Kuracjuszom i Gościom, życzymy obfitych łask Bożych i opieki Matki Bożej.